Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu
„Pro Europa Viadrina”

„U mnie i u Ciebie. Wymiana młodzieży lokalnie“– nowa edycja konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży

Print Friendly Version of this pagePrint Get a PDF version of this webpagePDF

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza do udziału w konkursie o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2021-2023 realizowanego pod hasłem  „U mnie i u Ciebie. Wymiana młodzieży lokalnie“. Konkurs jest skierowany do organizacji i instytucji realizujących polsko-niemieckie projekty wymiany młodzieży. Projekty można zgłaszać do 28 lutego 2021 roku.

 

 

Są Państwo szkołą, stowarzyszeniem lub organizacją pozarządową, która chciałaby angażować się w życie miejscowej społeczności? Chcieliby Państwo przybliżyć lokalnym mieszkańcom swoją działalność i zaprosić ich do współpracy lub z młodzieżą zrobić coś dla swojej wsi, miasta lub powiatu? Poza tym mają Państwo partnera w Niemczech, który również działa lokalnie i chcieliby Państwo wspólnie zrealizować projekt poświęcony Państwa miejscowościom lub regionom? PNWM zaprasza więc Państwa do zgłoszenia wybranego pomysłu na projekt do konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2021-2023.

Więcej informacji na stronie: https://pnwm.org/u-mnie-i-u-ciebie-wymiana-mlodziezy-lokalnie-nowa-edycja-konkursu-o-polsko-niemiecka-nagrode-mlodziezy/?fbclid=IwAR1PY8jOMw4PrzywIq8E45fkcIpzb7zWBzPX3CBIi5SBVlvCNC76yqSmwk4 

  • Newsletter

    Zapisz się do Newsletter i bądź na bieżąco z nowościami w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA

  • Euroregion PRO EUROPA VIADRINA